Головна » 2011 » Травень » 20 » Wiz-Art 2011 програма
12:36 PM
Wiz-Art 2011 програма

Festival_Wiz-Art_2011__webНа конкурс IV Фестивалю Wiz-Art було надіслано 584 фільми! 42 фільми відібрано в офіційну конкурсну програму ігрових, анімаційних та експериментальних фільмів, 56 фільмів будуть показані в позаконкурсних сеансах. Відбудуться спеціальні покази канадських короткометражок і французької анімації.

Цього року глядачі побачать в програмі 18 українських короткометражних фільмів, 5 в конкурсі і 13 в позаконкурсній панорамі. Окрім кінопоказів на Фестивалі Wiz-Art всі бажаючі зможуть поспілкуватись з іноземними та українськими режисерами в форматі Q&A (Запитання/Відповідь) в ArtSchool Палацу Мистецтв, а також відвідати інтерактивні майстеркласи.

ЧЕТВЕР 26 ТРАВНЯ

18:30 – ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ
  Музичний перформенс фінського віджея і діджея Томмі Мустаніємі разом з Cantabile Orchestra

19:00 – ФЕСТИВАЛЬНІ ХІТИ: позаконкурсна програма фільмів-переможців міжнародних фестивалів
  ЦУКОР 7’ Йероен Анноккее Нідерланди 2010
  ШЛЬОНДРА І КУРЧА 15’ Клемент Мішель Франція 2009
  НЕВИДИМІ ТРАЄКТОРІЇ 14’ Люк Вальпот Швейцарія/Італія 2010
  ГІВНЯНИЙ БОЙФРЕНД 4’ Боря Кобеаґа Іспанія 2010
  КОШЕР 10’ Ізабель Стед Франція 2010
  КОРТЕЖ 14’ Маріна Сересескі Іспанія 2010
  БОБ 3’ Якоб Фрей, Гаррі Фаст Німеччина 2009
  ДОТИК 6’ Ференц Цако Угорщина 2010
  ДИВАН 13’ Юліус Тельмер Данія 2010
  Тривалість сеансу 86 хв

21:00 – ЛАЙКА НА ОРБІТІ: конкурсна програма «космічних» фільмів
    ЗАВИВАННЯ РИБИ 20’ Себастьєн Карфора Франція 2010
  ЛАЙКА 8’ Авґуста Зуреліді Великобританія 2010
  ДУХИ ІСНУЮТЬ 6’ Алвізе Ренціні Італія 2009
  ДИСОНАНС 17’ Анн Леклерк Бельгія 2010
  ПРОГУЛЯНКИ ПО СНІЖНІЙ ТРАВІ 6’ Макіко Сукікара Японія 2010
  ПОВОРОТ 10’ Карні & Соул Великобританія 2010
  ОКО 10’ Микита Лиськов Україна 2010
  ЮРІЙ ЛЕННОН ПРИЗЕМЛЯЄТЬСЯ НА АЛЬФІ 46 14’ Ентоні Вуардо Німеччина/Швейцарія 2010
  Тривалість сеансу 91 хв

П’ЯТНИЦЯ 27 ТРАВНЯ

14:00 Майстер-клас Даниїла Прими-Самолевського "Створення відеофільму власноруч. Чи можливо одночасно бути сценаристом, режисером, оператором та режисером монтажу? ТАК!"

16:00 Q&A з Рут Пекстон (Шотландія)
  Показ і обговорення фільму Рут Пекстон "PARIS/SEXY" (Великобританія, 2010)

17:00 Майстерклас режисера Міки Маджі та оператора Арміна Дірольфа (Німеччина) на тему "Використання обмежених можливостей для створення кінофільмів світового масштабу"

19:00 – WHERE IS YOUR HEAD: шалені ідеї і дивовижні історії (конкурсна програма фільмів)
  ВОДЯНІ ЛІЛІЇ В ЦВІТУ 15’ Еміль Станґ Лунд Норвегія 2010
  ВІКЕНБРАТ 13’ Олександр Мілов Україна 2011
  ПРОПУЩЕНИЙ 12’ Йохем де Вріес Нідерланди 2009
  ОБІЦЯНКА 8’ Мортен Халворсен (Morten BH), Кірстен Дельхольм, Хеннінґ Карлсен Данія 2010
  ВОВКИ 6’ Рафаель Соммерхальдер Великобританія2009
  БАБУСІ 12’ Міхаель Варман Бразилія 2009
  ЛЮДИНА В ХАЛАТІ 6’ Макс Миленко Україна 2010
  ПРОЩАЙ МАНДІМА 11’ Робер-Ян Лакомб Швейцарія 2010
  ДЕ ТВОЯ ГОЛОВА 7’ Ненко Ґенов Болгарія 2010
  Тривалість сеансу 90 хв

21:00 – LADIES NIGHT: конкурсна програма фільмів жінок-режисерів
 
УСПІХ 5’ Міка Маджі Німеччина 2010
 
КРЕЙДА 18’ Мартіна Аматі Великобританія 2010
 
ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ 8’ Александра Щадріна Росія 2011
 
ЗМІНА 15’ Ану Аун Естонія 2010
 
МИТЬ 12’ Еліс фон Ґвіннер Німеччина 2009
 
БУЛЬБА - ВОЛОССЯ 8’ Александра Брожина Польща 2010
 
НЕ СТРАШНО 13’ Катерина Науменко Україна 2009
Тривалість сеансу 79 хв

 

СУБОТА 28 ТРАВНЯ

12:00 Майстер-клас з віджеїнгу. Проводить Томмі Мустаніємі (Фінляндія)

 
14:00 Q&A з Девідом Лінднером (Німеччина)
 
Показ і обговорення фільмів, продюсером яких був Девід Лінднер, "ОНОВЛЕННЯ” (Німеччина/Румунія, 2009) та "ТИХА РІКА” (Німеччина/Румунія, 2011)

16:00 Q&A з Мортеном Халворсеном (Данія)
  Показ і обговорення фільму Мортена Халворсена "Че і Я” (Данія, 2008)
 
17:00 – ФРАНЦУЗЬКА АНІМАЦІЯ (Спеціальний показ)
  ПЛАТО 8’ Леонард Коен 2010
  МАКСІМАРКЕТ 6’ Аксель Теріє, Адріен Ледіє, Навель Рахель, Аксель Тіллемент 2010
  РІДКІСНА ГРУБІСТЬ 8’ Емільєн Даво, Джеремі Муґель, Маріон Шимчак 2010
  ЧАС ХУДИХ 8’ Бертран Авріль, П’єр Комарат, Давід Данжен, Теа Матлан 2010
  РОЗКОЛ 5’ Люсі Касаль, Жюстін Дюбро, Максенс Хієрно, Абель Коен 2010
  ТЕЛЕГРАФ 7’ Антуан Делашарлері, Леопольд Паран, Лена Шнайдер, Тома Тібо 2010
  ШКІДЛИВІ 4’ Ерік Юпен 2010
  РОЗТЯГУВАННЯ 5’ Франсуа Фоґель 2009
  МІГРАЦІЯ 3’ Лі Кок Еліе 2010
  ЛИПКІ ЗАКІНЧЕННЯ 6’ Осман Сефрон 2010
  Тривалість сеансу 60 хв
 
18:00 - Q&A з Емілем Станґом Лундом (Норвегія)
 
19:00 – FIGHT CLUB: фільми з присмаком тестостерону (конкурсна програма)
  ДОМАШНЯ ГРА 22’ Боґдана Вера Лоренц Німеччина 2009
  http:// 12’ Бартош Круглік Польща 2010
  ЦИГАРКОВА ЦУКЕРКА 13’ Лорен Волькштайн США 2009
  ПОКАЙОКЕ 15’ Міка Тервонен Фінляндія 2010
  МАЛЕНЬКИЙ КВЕНТІН 9’ Альберт ‘T Хоофт & Пако Вінк Нідерланди 2010
  НАЙКРАЩИЙ ДРУГ ЛЮДИНИ 12’ Венсан Маріет Франція 2010
  Тривалість сеансу 83 хв

21:00 – SOME LIKE IT SHORT (програма конкурсних фільмів тривалістю до 5 хвилин)
    …БУДЬ ЛАСКА, ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ ПІЗНІШЕ 5’ Юлія Рудіцкая Білорусь 2010
  ВІДСУТНІСТЬ 3’ Тарік Рімаві Йордан/Великобританія 2010
  КУХОННИЙ ЖАХ 4’ Девід Шорт Австралія 2010
  МАЯК 5’ Веліслава Ґосподінова Болгарія 2009
  ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ 4’ Йарі Ваара Фінляндія 2010
  AVE.AVI 5’ Макс Афанасьєв Україна 2011
  СОН 4’ Клаудіус Ґентінетта & Френк Браун Швейцарія 2010
  ВІКТОРІЯ, ДЖОРДЖ, ЕДВАРД І ТЕТЧЕР 2’ Каллум Купер Великобританія 2010
  ЗАГУБЛЕНИЙ 4’ Альберто Дорадо Іспанія 2009
  ЗАРОЗУМІЛІСТЬ 3’ Флоріан Шнель Німеччина 2009
  ВЕНДІ-ЛЕДІ 4’ Емі Александр Австралія 2010
  ЛАКІ 1’ Тревор Харді Великобританія 2010
  Тривалість сеансу 44 хв

НЕДІЛЯ 29 ТРАВНЯ

 
13:00 – УКРАЇНСЬКА ПРОГРАМА ФІЛЬМІВ (позаконкурсний показ)
 
І ЦІ ВУСТА, І ОЧІ ЦІ ЗЕЛЕНІ 26’ Анна Смолій 2010
 
НЕ ПОМІЧАЄШ 4’Надя Білоконь 2010
 
ЧОТИРИРУКИЙ 4’Микита Кузьменко 2010
 
CRADLEOFDESTINY6’ Сергій Сілява 2010
 
THEPRESS1’ Катерина Горностай 2010
 
ВСЕРЕДИНІ9’ Олена Потьомкіна 2010
 
НЕ ІСНУЄ РАЮ ДЛЯ ЛЮДЕЙ10’ Юрій С’єдін 2010
 
LIVESTORY 2’ Євген Григор’єв 2009
 
THE3’ Євген Григор’єв 2008
 
UFO2’ Євген Григор’єв 2010
 
ПРОЗА2’ Євген Григор’єв 2009
 
ЩОДЕННИК МОГО Я 13’ Олександр Анпілогов 2011
 
УВІ СНІ 8’ Катерина Чепік 2010
 
Тривалість сеансу 90 хв
 

15:00 – ЗАБОРОНЕНА НАСОЛОДА: спеціальна програма фільмів (лише для повнолітніх)
    БОЮСЬ, НАМ ДОВЕДЕТЬСЯ ПОПРОСИТИ ВАС ПІТИ 19’ Валері Теодор Франція 2011
   
ВСЕ ВКЛЮЧЕНО 5’ Станіслав Бріщук Росія 2010
   
ЧЕРВОНІ ЧЕРЕВИЧКИ 8’ Лоренцо Речіо Франція 2011
   
9 БЕРЕЗНЯ 10’ Ірена Скоріч Хорватія 2010
   
ПОПЕЛЮШКА 12’ Маґалі Маґістрі Бразилія 2011
   
СИМФОНІЯ МОЗМАДУ 11’ Васко Мендес Португалія 2010
   
ЛЮБОВ НА ТРЬОХ 13’ К’яра Мальта Франція 2010
   
ЩАСЛИВА ПОКУПКА 8’ Жора Крижовніков Росія 2010
   
ТРОЛІ 7'Бріанне Норд-Стюарт Канада 2009
 
Тривалість сеансу 93 хв

17:00 – КАНАДСЬКІ КОРОТКОМЕТРАЖКИ: фільми франкомовних режисерів Квебеку(спеціальний позаконкурсний показ)
    НЕМОЖЛИВІСТЬ 18’ Ваня Роуз 2010
  САН-СЕСІЛЬ: ЛУ 4’ Александр Достьє 2010
  ПЕРЕТИНАЮЧИ ДОРОГИ 12’ Сімон Ламонтань 2010
  M 8’ Фелікс Дюфур-Лапер’єр 2009
  ТРЕНУВАЛЬНА СЕСІЯ 6’ Крістіан Лоран 2010
  ОСТАННІЙ РАЗ НАВКОЛО 10’ Давід Томассіні 2010
  ЛЮДИНА І ЗВІР 10’ Мартен Тібодо 2009
  СМУЖКИ 6’ Фелікс Дюфур-Лапер’єр 2009
  ЗЦІЛЕННЯ 9’ Луї-Тома Пеллетьє 2010
  Тривалість сеансу 83 хв
 
  19:00 – ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ: показ фільмів-переможців
  21:00 – КОНЦЕРТ Autofish (Київ), Tape Flakes (Київ) Динамо-Блюз

Детальніше на сайті Wiz-Art

 

Категорія: ЗВІТИ З КОНЦЕРТІВ | Переглядів: 728 | Додав: SenYa
Всього коментарів: 0
avatar
ФонтарЪ © 2021|